Návštěvní kniha Visitors‘ Book

Jméno NameKomentář CommentsZapsáno dne Date
Richard Brychta
Moc pěkná výstava, dovedl bych si ji představit i ve formě knižního vydání.
20.6.2023
Michaela Valentová
Nádherná a smutná výstava. Potřeby doby a historii bývá těžké skloubit. Tady je to jasně ukázáno. Nicméně díky za kaskádu přehrad, díky našim předkům a inzenyrům. A díky za váš pohled, který nekritizuje, jak se to dnes rádi dělá. Lidé kritizují, ale výsledky práce předchozích generaci rádi využívají. Zde je to jinak. Díky!
21.6.2023
Kateřina
Pěkná výstava. Nikdy jsem nad přehradama nepřemýšlela, brala jsem je jako samozřejmost ,ale teď o nich vím více. Děkuji
5.6.2023
Karel
Líbilo!
4.9.2023
Pavel
Výstava byla hezká, jen škoda že nepršelo ?
7.9.2023
Maruška
Velmi pěkná výstava, moc se nám s rodinou líbila. Krásné grafické zpracování i celkově velice zajímavý obsah, který nás obohatil. Viděli jsme i na náměstí v Českých Budějovicích. Dnes ve městě Písku, tématicky vedle řeky, perfektní. Určitě stojí za návštěvu!
7.9.2023
Eva
Srdečně zdravím, krásná výstava, velice podařené dílo?A průvodní katalog hezky a věcně zpracován...ráda ho čtu? Dokreslen dobovým materiálem....záslužná práce, díky?
7.9.2023
Nasťa a Jiří
Výstava velmi hezky přibližuje historii vodních staveb na Vltavě. Škoda, že je v Písku umístěna mimo hlavní návštěvní místa města a objeví ji jen ti, kteří o ní dopředu věděli. A to je velká škoda, protože shlédnutí výstavy stojí za to.
9.9.2023
Jiri Neminar
Výstavu jsem navštívil na Zvíkově. Příjemně mě překvapilo, jak zapadla do prostředí středověkého hradu. Obsah výstavy už jsem znal z katalogu, přesto jsem si všechny panely s chutí opět prostudoval. Musím říci, že po obsahové stránce výstava zpracovává přesně ta témata, které mě zajímají. Vyber temat a rozumná míra textů se tvůrcům velmi povedly. Rovněž grafická stránka je velmi povedená. Děkuji za rozšíření obzoru.
16.9.2023